yukí

co mám dělat?já fakt nevim;

nevim co mám dělat protože doma nikdo není a nikdo nemá čas

Nejlepší odpověď
anonym

Sedíš na Odpovědích.cz a nevíš co dělat? Vždyť už jsi začala. Takže dnes přijde ono velké přiznání k včera nastíněnému podvodu, nebo uvedeš věci na pravou míru?
Yukí, Ty mne místy opravdu děsíš.

Další odpovědi
Lucijej

Jé, to se ti divím. Vždyť doma se toho dá tolik dělat, můžeš se učit ;o), číst si, udělat si pořádek ve věcech, přeorganizovat knihovničku, umýt okna, skládat puzzle, skákat přes švihadlo,......

Damiana

Ty nejsi EMO, ale MIMO. Tvé otázky jsou únavné. Šroť se češtinu, to potřebuješ jako sůl nebo si chatuj jinde.

Conchus

No, to je nejkrásnější doba, abys začal číst, poslouchat hudbu, začít se něco učit. Jéžiš, takhle proflákat život. Že se nestydíš!!!

anonym

Běž spát.

anci

No....... A?
Doplňuji:
Ne , já to musím říct, měla byste si jít asi popovídat k nějakému odborníkovi. Já prostě nechápu takhle STUPIDNÍ dotaz. Čtěte, studujte..........
Tady se někdo snaží upoutat pozornost.