Theisek

Co mám dělat, když moje nejlepší kamarádka má jinou a já jsem u ní nejlepší kamarádka až na druhém místě?

Co mám dělat když mám svojí nejlepší kamarádku ale ona má jinou a já jsem u ní nejlepší kamarádka až na druhém místě

Nejlepší odpověď
klumprt

To je nějaká soutěž, to kamarádství? A vůbec, co takhle být tři kamarádky dohromady?

Další odpovědi
iceT

Nedělej nic, nic nezkazíš.

Pavlína Cz

BFF neexistuje. Kamarád je kamarád a každý člověk má kamarádu mnoho. I když se s jedním bavíš víc než s ostatními tak to neznamená že je to bff ( nejlepší kamarádka navždy ) je to jen kamarád.

yuko

Brzy se objevi nejaka nova „nejlepsi kamaradka.“
A casem si kazda najdete toho nejlepsiho kamarada a brzy zapomenete i na tu nejlepsi kamaradku.

Edison

Kamarádství není obchod, který by se dal vyčíslovat. To je život. To, co je problém pro jednoho není problém pro druhého. Tak to prostě je. Nelze s tm cokoli udělat. Kamarádství není o „oplácení“, ale o dávání. Jestli tedy chápeme stejně pojmy jako jsou kamarádství, přítelství, a podobně.

annas

Otázka je zmatená. Nejlepší kamarádka je ta, která je na prvním místě, nikoliv ta na druhém.

I když jde o kamarádku, nemáte právo řešit, zda si najde i jinou kamarádku, ale vás neopustí.

Dejte se dohromady s kamarádkou své kamarádky a můžete být i tři jako nerozlučná parta.

Nechte tomu volný průběh. .

elkon

Tohle je ten ženský problém. Chlap má třeba kamarádů několik a mohou fungovat najednou, ale žena se nesnese s více ženami, než s jednou.

Kelt

Podle čeho hodnotíš kamarádství? Podle hmotných věcí, nebo podle duševních hodnot? Podle ztráveného času, nebo podle něčeho jiného ? A podívej se na sebe očima někoho jiného, a řekni, zda se vidíš jako nejlepší kamarádka? Neměla bys začít u sebe? Vidíme třísku v oku druhého, ale nevidíme trám ve vlastním oku.

kia

Smířit se s tím.
… bóže, že já na to vůbec reaguju?!