Avatar uživatele
Theisek

Co mám dělat, když moje nejlepší kamarádka má jinou a já jsem u ní nejlepší kamarádka až na druhém místě?

Co mám dělat když mám svojí nejlepší kamarádku ale ona má jinou a já jsem u ní nejlepší kamarádka až na druhém místě

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kelt před 1780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

To je nějaká soutěž, to kamarádství? A vůbec, co takhle být tři kamarádky dohromady?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nedělej nic, nic nezkazíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pavlína Cz

BFF neexistuje. Kamarád je kamarád a každý člověk má kamarádu mnoho. I když se s jedním bavíš víc než s ostatními tak to neznamená že je to bff ( nejlepší kamarádka navždy ) je to jen kamarád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Brzy se objevi nejaka nova „nejlepsi kamaradka.“
A casem si kazda najdete toho nejlepsiho kamarada a brzy zapomenete i na tu nejlepsi kamaradku.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Kamarádství není obchod, který by se dal vyčíslovat. To je život. To, co je problém pro jednoho není problém pro druhého. Tak to prostě je. Nelze s tm cokoli udělat. Kamarádství není o „oplácení“, ale o dávání. Jestli tedy chápeme stejně pojmy jako jsou kamarádství, přítelství, a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Otázka je zmatená. Nejlepší kamarádka je ta, která je na prvním místě, nikoliv ta na druhém.

I když jde o kamarádku, nemáte právo řešit, zda si najde i jinou kamarádku, ale vás neopustí.

Dejte se dohromady s kamarádkou své kamarádky a můžete být i tři jako nerozlučná parta.

Nechte tomu volný průběh. .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Tohle je ten ženský problém. Chlap má třeba kamarádů několik a mohou fungovat najednou, ale žena se nesnese s více ženami, než s jednou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Podle čeho hodnotíš kamarádství? Podle hmotných věcí, nebo podle duševních hodnot? Podle ztráveného času, nebo podle něčeho jiného ? A podívej se na sebe očima někoho jiného, a řekni, zda se vidíš jako nejlepší kamarádka? Neměla bys začít u sebe? Vidíme třísku v oku druhého, ale nevidíme trám ve vlastním oku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kia

Smířit se s tím.
… bóže, že já na to vůbec reaguju?!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek