co mam delat?

dobry den chtela bych se jenom zeptat ja vim je to blbe ale mne je 13 a mymu klukovi 19 mno a uz sme spolu spaly.....ja vim ze sem moc mlada a ze sem pod zakonem ale bohuzel stalo se:( a kdyz me mamka veze na gynekologii myslite ze to paní doktorka mojí mamce rekne kdyz ji poprosím at to nerika??dekuju za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Záleží na důvěrnosti lékařky. Samozřejmě si ale musíš uvědomit možné postihy (i pro tvého kluka).

Další odpovědi:

Ahoj já jsi myslím že řekne maš moc nízký věk.Já o to přišla ve 13 a taky jim to řekla

Zlatý

JÁ SI MYSLÍM ŽE POKUD SI S NÍ PROMLUVÍTE A POPROSÍTE JÍ TAK VAŠÍ MAMINCE NIC ŘÍKAT NEBUDE.ZKUSTE SE JÍ NA TO ZEPTAT

Bronzový

Ne je to lékařský tajemství, můžeš jí zažalovat a lékařská komora jí dá pokutu.

Pokročilý

Bohuzel te nepotesim,pokud s tebou pujde mamka na gynekologii,kde ihned poznaji,ze jsi mela styk a ze, jiz nejsi panna,je pani doktorka povinna, ze zakona ,toto sdelit rodicum,jelikoz,jak jsi sama podotkla,jsi tzv. ,,pod zakonem,, a to je to ono.Ale ver,ze hlavu ti trhat nebudou ,asi nejaky povyk bude,ale bude to v pohode.Jen ti nyni, vyslovim muj nazor na to - ano.Jsi opravdu moc,moc mladouka na to,aby jsi, jiz zacala zit sexualni zivot a ted si jeste prdstav,ze by jsi treba v tomto veku otehotnela,to by bylo co? Mej to na pameti a jeste jednu vec,sveho mileho, vystavujes trestnemu stihani a ver,ze tvy rodice, budou chtit vedet ,kdo to je.Bud opatrna a nezkaz si zivot,ver,ze mit miminko v 15. letech, neni nic zabavneho,ale take to neni nic, neobvykleho.Hodne stesti a davej na sebe pozor - ano!

Stříbrný

Mám pocit,že jí zákon dokonce ukládá ,aby to mamince sdělila.Ten mladý muž se dopustil nezákonného jednání a mohl by být hnán k odpovědnosti.Jak píšeš, zákonná hranice je 15. let a to ti není.Dále se jedná o tvůj zdravotní stav a o to co bude dál.Tak je správné aby byla matka informována.To další bude záležet na jejím rozhodnutí.Eventuálně dalších institucí.

Stříbrný

jelikož jsi ještě pod zákonem (jak sama říkáš) tak toho tvého "kluka" muže čekat tvrdý postih

Bronzový

Každopádně jsi neměla chodit s o tolik staršímu klukem. Věděli to vaši? Já myslím, že asi ne. To je jasné, že 19-letý kluk už tohle chce. Byla to chyba, a to velká. Jsi opravdu moc moc moc moc mladá. Nejsi na to psychicky zralá. Pokud to vyjde najevo, a u gynekologa to najevo vyjde, tak tvému příteli hrozí trest za zneužití nezletilé. Ať jsi to chtěla a nebo ne. Je už dospělý a ty budeš ještě "2" roky pod zákonem. Takže až se to provalí, tak můžeš jedině mlčet o tom, kdo to byl. Ale asi všichni ví, s kým chodíš, takže to ti asi moc nepomůže. Tady je každá rada drahá. Neznám tvoje rodiče, jestli to budou "rozfoukávat" a nebo akorát vynadají tvému příteli a nechají to být. Rádi ale nebudou. Na to čekej. Můžeš zkusit uprosit gynekologa, aby to vašim neříkal, ale zkušenosti s tím nemám. Nevím, jestli má gynekolog povinnost to rodičům říct. Každopádně pokud se to provalí, tak se připrav na to, že z tebe budou rodiče horem pádem páčit, s kým to bylo. Nic jiného ti na to říct nemůžu.

Bronzový

Když se moje mamka dozvěděla, že už nemusím být panna v mým 14 letech, tak mě taky táhla na gandu. Doktorka jí nic neřekla, ale takticky se zeptala, jestli nechci napsat anitikoncepci, čím to mamce pravděpodobně došlo, že už panna nejsem. Ale přímo to vysloveno nebylo. Takže jsem doktorce řekla, že antikoncepci nechci a bylo to. Pak už jsem s nikým nic neměla až do svých 16,5 let.

Já jsem o to přišla ve 14ti letech a na gyndu jsem šla až v 15ti, takže to bylo vyřešené.
Já osobně si myslím, že to mamce říct musí, tajemství netajemství.

Pokročilý

ano rekne to na 90procent

Myslim si ,že by jsi s tím měla počkat,jo chápu ,že takový rady si můžu strčit za klobouk,ale ona tam ta 15 letá hranice přeci jen neni někomu pro legraci...a jestli i tak svolíš ke styku ,tak alespon s antikoncepcí...nekaž si život ve 13...čau.

Pokročilý

Neboj někdy se ti panenská blána přetrhne sama a doktorka nemusí nic poznat.Např. že jsi mela pohlavní styk.Neboj se a budu ti kdyztak držet palce!!!!!!!!!!!

mě je taky 13 takže si rozumíme podle toho co jsi napsala asi moc nevíš o vztazích takže bych ti doporučila vzít knížky a číst ja si například přečetla že doktoři(jakýkoliv) mají tzv.lékařska tajemství!to znamena že pokud nebudeš chtít aby to řekli nemůžou ale jen do 15ti let takže když ti je 13 mohli by to říct a ještě i když gynekologovi řekneš že jsi nikdy pohlavní styk neměla a půjdeš na prohlídku měla by jsi vědět že to pozná ,protože už nejsi panna a panenska blana je prý vidět!!!takže je na tobě co s tím uděláš ,já osobně bych takovou botu neudělala.Co kdyby jsi náhodou otěhotnila pak by jsi měla velke problemy!!!A ve tvych letech není možne se branit 2jím způsobem ,takže POZOR na zrádný sex!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.