z2341965

Co mám dělat?

Co mám dělat, když mi chybí holka co jsem vždycky miloval, ona to věděla, ale nic jsme spolu neměli ikdyž jsme se vídali – scházeli hodně třeba třikrát / čtyřikrát týdně po práci a někdy o víkendech na párty, ale pak jsem se odstěhoval za novou prací přes půl republiky?

Odpovědi
Muffz

Najdi si někoho jiného v místě svého nového bydliště. Sejde z očí, sejde z mysli.

klumprt

Se s tim smířit. Ono to vypadá fatálně, ale nakonec je úplně normální o vztahy přicházet. Takový je život. Pár dní popláčeš a pokud jsi zdráv, tak se brzo začneš koukat po jiných.

autacek

Možná byla chyba, že jste spolu nic neměli. Ale i to se dá překonat, pokud ona touží po tobě stejně jako ty po ní, není nic snadnějšího, než být i dál v kontaktu a vyjádřit jí své pocity a pokud budou opětovány, navrhnout společné řešení. Budete se dál potkávat, vyspíte se spolu a pak vyřešíte, jak spolu i bydlet… 😉