katrína

Co mám dělat? Jak se začít bavit s klukem, který se mi líbí?

Ahojte líbí se mi jeden kluk ale on není takovej ten sprostej frajírek je hodnej milej a hezkej někdy mám pocit že se na sebe díváme ale mám problém nevím jak se sním mám začít bavit prosím o radu ☹ .....

Nejlepší odpověď
Nerevarin

Dej mu nějaké znamení. Usměj se, nebo tak něco. Nehledej v tom vědu. Když ani po znamení nepřijde sám, jdi za ním ty a řekni cokoliv. Prostě jen ahoj, jak se vede, rozhovor se pak začne odvíjet sám.

Další odpovědi
anonym

Jdi do toho směle,nesmíš se bát,prostě hlavou napřed,řekni mu,co ty na to?
Snad mu to ťukne,přeju aby ti to vyšlo…Jugar

gecco

To je ten upír?
Počkej s ním někdy sama na půlnoc – začne sám…
😉

anonym

Upíři se řídí podle fáze měsíce tj.„stříbrná magie"nebo taky"měsíšní magie“- která vychází z tradičního učení magie černé a všeobecného okultismu,člověk se v určité fázi zachová spontánně ať chce nebo ne a to se odrazí podle toho,co má v hlavě „střízliva“.

p.s.Vlkodlaci viz.lykathrop jako nižší druh upíra a vamp jako nadřazený druh – smrtonoši – je zajímavé si tím projít,dává to pocit 3D jako droga,ale jen s tím rozdílem,že za střízliva, jde o rozšířené vědomí+ něco navíc,ale být člověkem je pro osobní život určitě dlouhodobější.
Doplňuji:
http://www.eso­terikweb.cz/fa­ze-mesice.php