eva :)

Co mám dělat když......

Protože jsem žákyní 8.třídy tak jistě víte jak to chodí. Kluci se prostě chovají HROZNĚ.Ti kluci z naší třídy kouří,pijou apod.Bylo mi to všechno jedno ale až do nedávna,protože nedávno se mojí nejlepší kámošce začal líbit kluk s té party.No a od té doby si nechá všechno od něho líbit,však víte jak to myslím.A ona s ním skoro každý den chodí ven,ale jdou i ostatní kluci z té party.Tak ona tam je jediná holka a kolem ní 6 kluků.Od té doby co se sněma tahá tak se úplně změnila.Je to hrozné dělá úplně to samé co oni kouří,pije…Řekla jsem jí že se má na toho kluka vykašlat že ji kazí a že mu jde jenom o to aby ji dostal víte kam.....on totiž propadl a je mu skoro 15 no a mojí kámošce je 13.Ona mě ignoruje a je na mě hnusná je protivná…Už hodně krát mi řekla že se s ním asi vyspí.A já prostě nechápu co to se mnou je ale mám oni strašný strach.Snažím se jí to vymluvit ale ona si nedá říct.(dobře já chápu že je do něho asi zabouchlá ale přece to není důvod k tomu aby se s ním chtěla vyspat a je na mě hnusná).....No co myslíte?? Já už nevím co mám dělat moc vás prosím řekly by jste mi co mám dělat?? Vážně vám moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejlepší by asi bylo,kdybys to řekla jejím rodičům,ať si ji ohlídají!Když je jí 13let,tak to fakt není legrace.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že asi na ni velký vliv /spíš žádný/ mít nebudeš je prostě zaláskovaná a nedá si říct…je to ale děs ve 13 letech

přesně jak píše hanny …aby nebylo pozdě, právě že je to kamarádka- měla bys jí pomoc

Andělé

Je moc fajn,jaký máš k této situaci postoj a že si se nenechala strhnout s kamarádkou.
Mé dceři v neděli bylo 13 let. Udělalo se mi nevolno při představě,že v tak nízkém věku už děti praktikují sex…
Ale stát se to může v jakékoliv rodině…Je cítit,jak máš svou přítelkyni ráda,že Ti na ní záleží a máš o ni strach.Tj.od Tebe pěkné.Rozumné bude,když to povíš co nejdříve jejím rodičům.Řekni jim,jak máš jejich dceru ráda,že se o ni bojíš a co se děje.Že ji nejdeš prásknout,ale ze strachu o ní jim to jdeš povědět a at jí neřeknou,od koho to ví.Věř,že Ti budou jistě nesmírně vděční.Můžeš tím kamarádku uchránit od plno nebezpečí.
Známé přísloví praví,že v nouzi poznáš přítele.A vypadá to,že Ty jím jsi…:-)Seber odvahu a neboj se jejím rodičům svěřit,nevyčítej si,žes to na ní řekla,naopak si řekni,jak se své kámošce snažíš pomoci,když to právě potřebuje.Jednou Ti za to jistě bude vděčná 🙂
Hodně štěstí vám oběma…:-)

pokazdejinak

evo :) ve 13ti letech to opravdu není legrace, tímhle chováním si může docela i zkazit celý život – obě jste teprve na začátku a byla by to škoda, navíc jestli už uvažuje o sexu, tak tím, že to někomu dospělému řekneš, zachráníš i toho kluka od vězení – tohle rozhodně neber jako nějaké shazování!
asi se bojíš jestli zůstanete kamarádky, když to na ní povíš rodicům – můžeš je zkusit poprosit, ať neprozradí svůj zdroj, ale je i možné, že to nějak zjistí… pak na tebe asi bude i naštvaná a potom jsou dvě možnosti – buď jí později dojde, jaké dělala chyby a zase se to mezi vámi urovná – a nebo zůstane naštvaná a přestanete se kamarádit… ale přiznej si, chová se ona teď jako tvoje kamarádka?
já myslím, že to za to riziko stojí a jestli jí nedojde, že se chová jako k*áva (s prominutím), tak to asi nebyla pro tebe ta správná kamarádka

Tata

Obrátit se na rodiče je dobrá rada, ale nebuď sklamaná, kdybi její rodiče pro tvůj postup neměli pochopení a vše se obrátilo proti tobě. Víš já si jaksi nedokážu představit, že rodiče netuší kde se jejich třináctiletá dcera toulá. Pokud pije a kouří, po příchodu domů by to měli rodiče po čichu zjistit. Pokud né, potom třeba to kouření a pití vidí tvá kamarádka doma a nepovažuje to za nic špatného, ale za projev zralosti a dospělosti. Co máš konkrétně dělat ti neporadím, ale chtěl jsem tě upozornit na to, že i ten nejčistčí úmysl se může obrátit proti tobě.

wiera

Evi, sice tě kamarádka bude asi nenávidět strašně moc, ale už kvůli ní bys tohle všechno měla říct rodičům. Nekoukej teď na vaše přátelství, nebo spíš na to, jak se možná rozpadne po tom, co se to dozví rodiče a (snad) zasáhnou. Ono se to zase zpraví, pokud má ta tvoje kámoška trochu rozumu. Cloumá s ní puberta a to jsou děcka ochotný vyzkoušet téměř cokoli je napadne, nebo cokoli jim někdo starší nabídne. Záleží na puberťákovi, kolik zdravýho rozumu a kolik přátel má. Pokud se ale rozhodne, že se s ním vyspí a nikdo nezasáhne, hrozí nejen trest pro toho mladíka, ale taky semlůže stát něco hroznýho, jako třeba že otěhotní, nebo hůž, že se něčím nakazí. A věř mi, že to by na sebe nebyla hrdá.Jestli to půjde, napiš sem, jak to dopadlo.

eva :)

No víte obě máte pravdu je to děs.No a ráda bych to řekla jejím rodičům jenže přece ji nemůžu shodit :(