pipi

Co mám dělat?

Chtěla sem se zeptat. Po druhým těhotenství se mi strašně rychle kazí zuby čistím jako divá…dokonce mi i jeden vypad jestli někdo ví čím by to mohlo být tak prosím poradte děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi Vám chybí vitamíny,ale projistotu zajděte k obvodnímu lékaři,ať vám poradí.

Další odpovědi
Nuk nuk

Obě miminka si během těhotenství, a pokud jste kojila, tak i kojením brala z Vašeho těla hodně vápníku. Zuby se pak stávají často křehčí a tím i snadno napadnutelné kazem. Zkuste dodat více vápníku ve stravě nebo se poraďte se svým zubním lékařem, co užívat, abyste vápník dodala.

Pro panenku: Vážně si myslíte, že gynekolog tazatelce poradí s kazícími se zuby? Nejspíš jste měla na mysli stomatologa, že.

panenka

Doporučila bych vám raději se stavit ke svému gynekolovi který vám určitě poradí.

Omlouvám se NUK NUK MYSLELA JSEM STOMATOLOGA.

člověk

prostě druhé dítě bude mít pevné kosti
já manželce dělal kokteily z celých vajec i se skořápkou,pomohlo to,ale bílé vejce