krisnet

Co mám dělat?

Mám windovs vista vypalila jsem si film na disk DVD a když si ho chci přehrát najednou se mi na monitoru oběví Průskumník sistému windovs přestal pracovat a pas se mi restartuje celej uživatel.Prosím odepište.
Díky.

Odpovědi
GangstaHelper

Typický problém, který windows doprovází už mnoho verzí a na který není jednoduchý návod. Pomáhá obvykle přeinstalovat systeém, mít všechny aktualizace apod. Já osobně bych se ale první zbavil té Visty.

djaba

Je to jednoduché , máte virus nebo něco podobné.