Co mají dělat děti co v 18 vyjdou z dětského domova? Kam mají jít? Bydlet nemají kde, práci a peníze často taky nemají.

Nejlepší odpověď
Drap

Jo, to se už musí postarat každý sám o sebe, Tak je to v této společnosti zvykem. A jak to většinou dopadá, víme všichni. Čest těm, kteří to zvládnou a jsou úspěšní,.

Další odpovědi
fcoop

Je to velmi,velmi dlouhé,ale něco se dozvíte.

Jen bych to rád,spíš nerad viděl,jak to funguje v praxi.

http://is.muni­.cz/th/68622/ped­f_m/DP_Koprivo­va.pdf

jmhad

Někde se sice zřizují tzv. domy na půl cesty,které jsou jakýmsi mezičlánkem mezi pasťákem a normálním životem.Je to ale málo a většina po 18 končí mezi spodinou.