Rootfelen

Co koupit na uvítanou zahraničnímu studentovi?

Přihlásil jsem se jako „buddy“ a byl mi přidělen student z Lotyšska. Zavedu jej na kolej, peovedu ho po městě, aby věděl, kde jsou různé budovy a součáasti univerzity a řeknu něco o životě ve městě.

Mám koupit něco na uvítanou? Nevím, co koupit…

Nejlepší odpověď
Lorrien

Tak hlavně ne alkohol :D Dala bych mu mapu a nějaké lístky na tramvaj, aby se mu pobyt tady usnadnil. ;) Jinak nějakou typickou českou věc, ale to si tady asi koupí sám… ;) A pro pobavení bych mu sepsala slovník českých nadávek, to určitě ocení 😛 :D

Další odpovědi
Michal Kole

Plavecký kurs

Co kdyby Vám učitel řekl: „Zítra si přineste plavky a ručník, jdeme do bazénu“.

Conchus

vezmi ho na panáka