dust8

Co konkrétně byste chtěli vidět ve vesmíru, kdybyste byli na vesmírné misi?

Nejlepší odpověď
Smack

Mimozemšťany.

Další odpovědi
Malvína

Saturn a Měsíc. Ale ono vyletět do vesmíru by byl zážitek sám o sobě.

paul1

Mars

Rokio

Obyvatelnou planetu.

aliendrone

Mno… celkem bych z ROZUMNÉ vzdálenosti okoukl kolapsary, ještě lépe, kdyby byly součástí dvojhvězdného systému. Takový blízký průlet kolem horizontu událostí (extrasupermasivky) či pozorovat jak se „krmí“… ;) :D :D

orwell

Mně by stačil pohled na naši Zemičku z oběžné dráhy. To musí být úžasný pohled.

Kepler

Proletět se středem naší Galaxie, kde je hvězdami přímo přeplněno a z úctyhodné vzdálenosti si prohlédnout supermasivní černou díru, která tam je. To musí být obraz pro bohy…

hapiky

I když jsem už staršího věku, potěšilo by mě najít nějakou krásnou volnou planetu podobnou Zemi, která ještě není obydlena vyspělou civilizací. (pro případ, že by na Zemi zvítězilo zlo, blbost a hloupost nad odpovědností a rozumem).

zjentek

Určitě nahatou kolegyni na palubě!

Ne, vážně, toho je tam moc, to se nedá vypsat. (;

ツOMGGAMERCZE

Proletět celej vesmír :)