garmelion

Co když jsou data ze sondy Voyager, které vědci označují jako nesmyslná opravdu správná?

https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/3490890-voyager-1-se-zblaznil-z-mezihvezdneho-prostoru-posila-nesmyslna-data

Odpovědi
hapiky

Nevíme, o jaká data jde. Pokud jsou JEN nesmyslná, tak to bude nesmysl. Pokud jsou NESMYSLNÉ UDIVUJÍCÍ, tak by to mohlo být zajímavé.

Kazatel

Ano, značilo by to třeba jakési zvláštní zakřivení časo/prostoru, o kterém jsme neměli ani tušení, i že je třeba všechno jinak.

df

Nemusí se jednat o nesmysl. Třeba to jen nechapou, protože je to něco neznámého. A třeba to změní budoucnost (minulost?).