Co když jdu přes mobil na internet, diky tomu jsem v -1800 a pak proste prestanu sim kartu používat??

není nějaké riziko, že se 'něco' stane? když jsem sim kartu znova zkoušel použít, nešlo nikam volat ani nic. Děkuju
Doplňuji:
byla to simka koupena bez smlouvy, jen jsem dal stovku a on mi dal kartu.. T-mobile... ????

Odpovědi:

Zlatý

To co popisuješ je nemožné. Pokud sis kartu koupil bez smlouvy za 100,- Kč,pak se jedná o předplacený kredit,který musíš dobíjet,jakmile je zbývající částka nedostačující.Na to jsi upozorněn SMSkou. Pokud to neuděláš,poskytovatel Ti zablokuje služby. Prakticky tedy není možné,udělat při využívání předplacené karty jakýkoliv dluh.

Zlatý

Stane se to, že pokud nezaplatíš dostaneš upomínku a potom případně spadneš exekuce. Jinak záleží jak čerpáš kredit. U paušálů je to jedno u předplacených karet je třeba po nějaké době vždy kredit dobít. U každého operátora je ta doba jiná. Pokut to neuděláš zablokují ti číslo.
Doplňuji:
Samozřejmě - pokud !

Předpokládám, že jde o sim kartu s nějakým paušálem...kde má telefonní společnost Vaše údaje (jméno, adresu)... Jestli ano, pak bych to raději uhradila...Je moderní prodávat pohledávky vymahačům a pak se dluh vyšplhá na mnohem větší peníze. Jestli šlo o "předplacenou kartu" (netuším, kolik je možné jít do minusu a zda-li vůbec)...pak se teoreticky není čeho bát.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.