Drap

Co jste měli dnes dobrého k obědu ?

Doplňuji:
Já klasiku, vývar, vepřová, knedlík, zelí a štrůdl

Nejlepší odpověď
lexx

Instantní polévka z Tesca á3.-Kč zato pořádný krajíc suchého chleba, byla akce doprodej v Bille. Nežertuji, fakt. Zítra bude hůř, říkal pán profesor z hradu.

Další odpovědi
Adri ..

Řízééék !

tom004

Kuře na medu,rýže.

hanny 2

Polévka čočková s klobáskou,vep­ř.panenka,hra­nolky a zelené fazolky opeč.s angl.sla­ninou a česnekem,tatar­ka.Mňam.......
Domácí koláče s jablky a tvarohem.

hanulka11

dneska byla křenovka s knedlíkem

jendahun

Svíčkováááá.Mňam.

Lilly

Rybí prsty a brambory!! :D

barnajka

Nějak dneska nemám na jídlo ani čas, ani chuť. A člověk se nemá do ničeho nutit :)) Tak jsem k obědu slupla perníkovýho pribináčka, k tomu šálek rajčatové šťávy…a jsem napraná ještě teď :D

Pomelo74

Rizotko s kuřecím masem a švestkový kompot :)