Pokročilý

Co ještě dát myšičce do klece?

Má tam samozřejmě mističku, napáječku, tvrdý chleba, trochu sena, tunel, patro i s žebříčkem a měkkoučký pelíšek. Má někdo nápad na vylepšení? Myslíte, že se bude mít dobře? 50x30x30(dxšxv) Ještě mu tam chci dát kolečko, je dobré síťovaně (tlapka nepropadne), nebo mám koupit celoplastové?

P.S.: Ta myšička bude myšáček.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kolečko určitě dej, plastový ti časem okouše, kovový ne. Můžeš dát nějaký domeček, stačí i krabička s otvorem. Rozměry klece jsou fajn. Akorát pozor na to, aby to byla klec vhodná pro myšky. Ono se to nezdá, ale myška se protáhne skrz takove mříže, že se člověk nestačí divit. Odhadem máš pocit, že nemůže prolézt, ale ona proleze. Lepší je skleněné (případně plastové) terarko. Pokud mříže, tak hustější, než třeba pro andulku nebo křečka. :)

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím jak myši, ale potkani maj rádi hamaky. Naší potkanici jsme vždycky čas od času nějakou ze zbytku látky udělali. Vzhledem k materiálu vydržela zpravidla (hamaka) jen pár týdnů, ale potkanice si tam docela užívala.

Bronzový

Já jsem tam křečkovi dala i nábytek, skříňku s poličkama a šuplíkama. Do toho jsem mu dávala zrní, piškoty a zeleninu a on se zabavil otvíráním a zavíráním. Vždycky to všechno nafutroval do svých vaků a šel to vyklopit do hnízda.

Pokročilý

Já bych ji tam dal pořádného myšáka, at ji není smutno.

Stříbrný

Dal bych jí tam malou televizi a pouštěl bych jí Toma a Jerryho.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Palmal - a do měsíce tucet myšátek...
;-)))

Pokročilý

palmal

Já vím, dnes je moderní být "single". Ale co když zrovna tahle myška prahne po rodinném životě? Pro své mazlíčky přece chceme vždy jen to nejlepší, ne? Dejme ji možnost svobodné volby! Neupírejme ji tuto základní životní potřebu! Nevidím jinou možnost, než tam nastěhovat myšáka a počkat na její rozhodnutí! :)))

Pokročilý

AmazedWolf

Ona se rozhodovat nebude. To je jejich smysl života se rozmnožovat a nikdo to ovlivnit nemůže.

Zlatý

kapka

My jsme na vesnici (což situaci lehce omlouvá) a když naše strakata myš zrovna nemela laboratorniho partnera, dvakrát se ji narodila šedá divoce zbarvená a divoce se i chovající mláďata. Vždycky si to rande s tajemným neznámým uměla nějak zařídit. :O :D

Zlatý

gecco

No jó - na vesnici jsou nejen myši ´šikulky´...
;-)))

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.