Lukano84

Co je v nepořádku, když mám akné na zádech?

Nejlepší odpověď
Ella

spíš je v nepořádku vaše zařazení otázky do Ostatních zvířat.
V nepořádku není nic. Akné je normální pro dospívající ale i dospělé. Akné na zádech se vám může tvořit například pokud se hodně potíte – snažte se udržovat záda co nejvíce v čistotě a suchá a při každém koupání je pořádně umýt. Znám člověka, kterému to pomohlo. Hodně štěstí

Další odpovědi
anonym

Líbí se mi zařazení otázky,zde máte diskusi lidí se stejným problémem.

Zdroj: http://www.kos­metika.cz/forum/ak­ne/akne-na-zadech-9542/?stranka=2

Lenny998

Musíš si je mejt xD

venkovan

Ohebnost rukou, ramen atd., – nejde si na jednotlivé vřídky šáhnout když bolí natolik, že je dobré je už vymáčknout.