Avatar1234

Co je to za houbu? Vyrostla mi na zahradě.

Dobrý den, nevíte někdo,co je to za houbu,co mi vyrostla na zahradě? Děkuji

Odpovědi
Filip84

Pravděpodobně tricholoma saponaceum, čirůvka mýdlová. Čirůvka to bude, ale jaká? Kdo to má poznat, když jsi to tak dojebal!? 🙄🙈

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cir%C5%AF­vka_m%C3%BDdlov%C3%A1

Tonda Káňa

Filipe84, chápu, že jsi jakožto zdejší Vrchní magor zaujatý vůči Rokiovi a Jirkovi a že jsi na ně zlý, ale musíš se kurva chovat jako kokot i k úplně novým uživatelům co se zde normálně ptají?

Jdi se léčit, fakt…