Avatar uživatele
anonym

Co je to za generaci? Asi z toho budu mít noční můry -.- CO vy na to?

https://www.fa­cebook.com/vi­deo.php?v=18613­3168223889&per­mPage=1
Doplňuji:
Jo já vím, souhlasím s vámi, ale prostě to je moc ta holka nemá co dělat na fb, kolik ji tak muže být let? 8? V 8 letech na fb nemá co dělat!! A její rodiče o tom určitě ani nevijou -.- Jenom doufejme, že z toho vyroste -.-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, ptáč před 3479 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

No není jestli to je zrovna to čeho bych se měl děsit, ale je pravda že díky možnostem sociálních sítí lidé a bohužel i děti blbnou. Jsou ale věci které jsou teda více alarmující takže bych to ještě bral jako oduševnělou a inteligentní zábavu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

No – já už samotný FB považuju za uhozenost hrubého kalibru, takže na taková videjka ani nenarazím…
😉
Ale nedělej si z toho hlavu, je to jenom děcko, které nemá co dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

Já nic nevidim… ☹
Obsah je momentálně nedostupný
Stránka, kterou jste chtěli navštívit, se teď nedá zobrazit. Buď je dočasně nedostupná, platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela a nebo nemáte oprávnění tuto stránku zobrazit.

Nemám tušení co tam je, nějaká malá holka (její profil nebo video s ní)?
Jestli má jen založenej účet, tak v tom nevidim problém. Je možný, že je tam jedno ze spousty videí s malými (ne vždycky se slušně chovajícími) dětmi… Ale to bych neřešila, jednou z toho vyrostou. Pokud ne, tak je to problém výchovi rodičů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nemohu se na Tvůj odkaz podívat, jelikož FB nemám a to právě z důvodu, že je tam dost dětí, které opravdu nemusí dopadnout nejlépe, ale i ti dospělí, úplně cizím lidem poskytují informace o svém soukromém životě. Doporučuji nebýt na sociálních sítích a nesdělovat cizím lidem informace o sobě. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek