Co je to za generaci? Asi z toho budu mít noční můry -.- CO vy na to?

https://www.fa­cebook.com/vi­deo.php?v=18613­3168223889&per­mPage=1
Doplňuji:
Jo já vím, souhlasím s vámi, ale prostě to je moc ta holka nemá co dělat na fb, kolik ji tak muže být let? 8? V 8 letech na fb nemá co dělat!! A její rodiče o tom určitě ani nevijou -.- Jenom doufejme, že z toho vyroste -.-

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

No není jestli to je zrovna to čeho bych se měl děsit, ale je pravda že díky možnostem sociálních sítí lidé a bohužel i děti blbnou. Jsou ale věci které jsou teda více alarmující takže bych to ještě bral jako oduševnělou a inteligentní zábavu.

Další odpovědi
gecco

No – já už samotný FB považuju za uhozenost hrubého kalibru, takže na taková videjka ani nenarazím…
😉
Ale nedělej si z toho hlavu, je to jenom děcko, které nemá co dělat.

Nevíteto?

Já nic nevidim… ☹
Obsah je momentálně nedostupný
Stránka, kterou jste chtěli navštívit, se teď nedá zobrazit. Buď je dočasně nedostupná, platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela a nebo nemáte oprávnění tuto stránku zobrazit.

Nemám tušení co tam je, nějaká malá holka (její profil nebo video s ní)?
Jestli má jen založenej účet, tak v tom nevidim problém. Je možný, že je tam jedno ze spousty videí s malými (ne vždycky se slušně chovajícími) dětmi… Ale to bych neřešila, jednou z toho vyrostou. Pokud ne, tak je to problém výchovi rodičů…

marci1

Nemohu se na Tvůj odkaz podívat, jelikož FB nemám a to právě z důvodu, že je tam dost dětí, které opravdu nemusí dopadnout nejlépe, ale i ti dospělí, úplně cizím lidem poskytují informace o svém soukromém životě. Doporučuji nebýt na sociálních sítích a nesdělovat cizím lidem informace o sobě. 🙂