Slecna 007

Co je to za brouka?

Našla jsem ho v kuchyňce u kávovaru. Kousek dál je kantýna. Meří asi 5–7 mm.

Uffffff, díky za odpovědi. Bála jsem se, aby to nebyl tarakan nebo bůhví co. Nedávno jsme měli ve firmě návštěvu z Ruska.
Jo a kantýna je trošku větší

Nejlepší odpověď
zjentek

To je sviňka!

http://www.zahrada-centrum.cz/clan­ky/nahled/313-svinky-ze-zahrady-nevyhanejte

Další odpovědi
Drap

Nohla by to být myslím některá ze želvušek.

pastel.ka

Sviňka je světloplachý brouk- spíše korýš, který má rád vlhko. Mám je doma ve sklepě. Na zahradě pod kameny, ale nelikviduji je. V noci požírají shnilé rostliny, mrtvé živočichy, je to takový čistič zahrady. Rozhodně nezabíjet a vypustit do přírody.

Lgee

Hlavně toho ohroženého pavouka nezabíjej

ahold

To jsi mě pobavila. Ta kantýna je opravdu malinká. 😁 😁