Atik

Co je to Viera link?

U televize Panasonic se objevuji tato možnost, ale postisknutí se na obrazovce napíše službe není dostupná.

Odpovědi
blesk26

Funkce VIERA Link vám umožní propojení plazmy, DVD rekordéru a AV příjmače jediným HDMI kabelem a ovládání těchto přístrojů jediným dálkovým ovladačem. Využívá se schopnosti HDMI kabelu nést v sobě i další informace kromě audia a videa. Prakticky když chcete ovládat třeba dvd rekordér, stačí namířit na televizi a ona sama signál do rekordéru pošle – nemusíte mít 4 dálkové ovládání a přemýšlet nad tím, které kam zamířit :)