apotex

Panasonic Viera Connect

Jaké české a zahraniční programy poskytuje tato služba přes internet? Seká se to? díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud máte pomalé připojení tak ano, taky záleží jestli to jde přímo na server kde je video umístěno nebo přes servery Panasocicu, které slouží jako proxy a sledují jaké programy si pouštíte, aby na Vás zacílili reklamu

Podle webu http://www.pa­nasonic.cz/html/cs_­CZ/V%C3%BDrob­ky/Televizory+VI­ERA/Nov%C3%A1­+slu%C5%BEba+Vi­era+Connect+%E2%80%93+­kone%C4%8Dn%C4­%9B+po%C5%99%C3%A1dn%C3%­BD+internet+v+te­levizi%21/709938­3/index.html#an­ker_7058060

prý zvádne novu a TN.cz a youtube, facebook

Další odpovědi
P.T.

Výše zmíněné od kolegy Koleho potvrzuji. Nova, tn.cz, Eurosport, Youtube, Skype a mnohé další. Chybí webový prohlížeč. Jde připojit USB klávesnice

Další služby a widgety budou přibývat.

montyjack

Zkus se kouknout na http://online-tv.cz je tam mnoho užitečných informací o televizích a televizních přístrojích, třeba najdeš co hledáš.

Zdroj: online-tv.cz