Co je to taneční deska?

Každý ví to co znamená.Ale jak to vlastně funguje? Je to k televizi a tak se ukazuje na kterou šipku máš šlapat nebo jak?
Prosím, prosím, poraďte jak to vlastně funguje.

Odpovědi
LuciJe

Taneční deska se obvykle připojuje k PC nebo herní konzoli (záleží na typu desky) a speciální program po spuštění ukazuje, na co šlápnout.

Lencis

Ahojky,
mám ji doma… spíše se tomu říká taneční podložka, ale to je jedno.

Podložka se připojí k PC , spustí se speciální program. Vybereš nějakou skladbu, obtížnost… pak se rozjede písnička a do rytmu se zobrazují znaky. Na ty musíš v daný moment dle pořadí a nzobrazení šlápnout… čím lépe se trefíš tím více bodů. Ze začátku to jde neohrabaně a je to spíš cvičení… ale jakmile získáš cvik, nohy se povolí a začneš si s tím hrát… takže už nejen mechanicky mačkáš co je třeba, ale rozvlníš to… a tancuješ…

Je to opravdu super relax !!! Mohu jen doporučit.

Ta televizní co se zapojuje do tv bude mít asi program přímo v sobě… nevím mám tu do PC, ke které bylo normálně instalační CD