Co je to sugar beet fibre?

prosím o popis co je sugar beet fibre

Nejlepší odpověď
kenyrts

Účinky-cukrové řepy vlákno suplementace po dobu pěti týdnů na zinek, železo a měď stavu lidských subjektů
Komplexní sacharidy může snižovat biologickou dostupnost základních minerálů narušením střevní absorpce. Studie byla provedena na stanovení vlivu vlákniny na zinek, železo a měď hodnot v lidských subjektů. Deset muži byli podrobeni normálním obvyklého příjmu po dobu 2 týdnů s následující-cukrové řepy vlákno suplementace po dobu pěti týdnů. Cukrové řepy-strava byla poté přerušeno po dobu čtyř týdnů. Měření pro zinek, železo a měď byly provedeny na jeden, dva, sedm a jedenáct týdnů. Výsledky ukazují, že spotřeba cukrové řepy-nemá vliv na zinek, železo a měď stav v těle.