co je to marketing?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

MAR je uspokojení přání a potřeb zákazníka, umění vyrobit správný výrobek, ve správný čas, na správném místě a umění ho prodat správnému zákazníkovi.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám ho v názvu firmy ale tak jednoduché to není.
Zde je odkaz :
http://www.podnikatel.cz/…

Stříbrný

Marketing je uspokojení zájmu kupujících (zákazníků) a prodávajících na trhu (prostřednictvím směny) rentabilním způsobem.
---------
RE: přednášky
Upřímně řečeno, jsou mi úplně ukradené nějaké demagogické přednášky o marketingu à-la USA;
viz. Herbalife (kupte zboží jako vstup do komunity - pyramida), vyhráli jste hodnotnou cenu (pouze když současně koupíte aušus zboží), práce z domu (za poplatek rada: dělej to jako já, prodávej tuto radu), nabídka zaměstnání , nebo školení marketingu (kupte naše drahé "chytré" DVD s informacemi běžně a volně dostupnými na www), a další aktivity na bázi vymývání mozku, nebo podomního obchodu zbytečného, nebo nekvalitního zboží.

Zdroj: cs. wikipedia. org/wiki/Marketing

Bronzový

Ewush odpovídá nejlépe , ne nejpřesněji. Takže :jaký druh marketingu?Ptám se takto proto, jelikož je otázka v sekci "Elektronika - mobily".Když upřesníte, rád odpovím.Nebo Vás rád pozvu na mé přednášky. (HK, JC, MB, Pha, OL, VY, Brno, . . . )Pochopitelně o marketingu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.