Gami.Pet

Co je to kalibrace ?

V zimě mi dělali kalibraci (mini operaci) nemam žádnou jizvu ani nic a nevím co mi dělali byla jsem nahá trvalo to cca 10 min byla jsem uspana, měla jsem problém s močením proto jsem to podstoupila, ale nevím kde se mi hrabali :D mohly byste mi to objasnit ?

Odpovědi
anonym

Proč se na takové věci ptáš tady? Od toho je tvůj ošetřující lékař nebo operatér, aby ti takové věci podrobně vysvětlili.
Doplňuji:
Bližší údaje hledej zde:
http://www.lekari-online.cz/uro­logie/lekari/ka­librace-mocove-trubice/ceska-republika/praha

chudst

Souhlasím s ockem, nicméně předpokládám, že se z toho, co jste popsala, jednalo o kalibraci močové trubice, což je vyšetření průchodnosti močové trubice. Do močové trubice se zasune speciální kalibrační sonda a změří se její průsvit. Vyšetření je rychlé, lehce nepříjemné, ale nebolestivé – a u citlivějších pacientů je někdy vyšetření nutné provést v celkové anestezii.

Zdroj: http://www.uro­logiept.cz/pa­ges/dilatace_mo­cove_trubice/cus­tom_page.htm;jses­sionid=3D14DCAB­6ECA6B78CAB2F0­D6D684C092?exe­cution=e1s1