kapka

Co je to humidování, humidovat?

Dopoledne dávali dokument, jak se natáčel seriál Návštěvníci, tak mě napadlo, že ani po letech stále nevím s jistotou, co to je to humidování. Jakou činnost si pod tím slovem představujete vy?
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=tyf­tmVdDa5o&featu­re=related
56 sekunda

Takže jdou asi chlastat, já si to myslela. 🙂

Nejlepší odpověď
1popelka1

V souvislosti s Návštěvníky? To jsem tedy zagooglila, ale to ty určitě taky, ale kdyby náhodou 🙂 – http://honzin­.bloguje.cz/750162-uz-vim-co-je-to-humidovat.php

A ještě jsem v jedné diskuzi našla toto -„slovo humidovat nebylo nikdy vysvětleno. Je to z Návštěvníků a myslím si, i když to nebylo vysvětleno, že to znamená oslavovat, hodovat nebo tak něco.“

Podle mě je to něco jako popíjení.

Nejde mi spustit odkaz, ale jak píšeš – určitě to bude chlastat 🙂

Další odpovědi
led

načerpávanie energie.
niekto huminuduje pivo, kapka trafila ste presne

oskar

Není to nějaké zavlažování?Hu­midita=Vlhkos­t.

anonym

Učarovala mě hudba od Elektrovox z tohoto seriálu i seriál. O humidování jsem myslel že jdou souložit.

mj81

Tvůrci seriálu se kdysi účastnili nějaké besedy s diváky, kde tuhle otázku dostali taky. Odpověděli na ní slovy: „Humidovat je… A nyní k další otázce.“ Takže bych to viděl tak, že jde o zcela smyšlené slovo bez obsahu, které ponechává prostor fantazii diváků.

Samtibalfars

Humidovat znamená z latiny koupat se. Humidujeme přesně znamená pojdme se namočit. Takže jde o jakousi společenskou koupel.

Dea Lae

Příspěvek smazán administrátorem.

Janjanrynart

jde o sex , několikrát to dali úsklebky a podobnýmy dvojsmysly najevo hlavně dáda

Arne1

https://cs-cz.facebook.com/Hu­midovani/