Retko

Co je to barva zvuku??

Nejlepší odpověď
annas

Na citované stránce pod heslem Barva zvuku (asi třetí v pořadí) je vysvětlení nejen těchto pojmů. Nejsem muzikant, takže nevím, zda je to to pravé ořechové.
Doplňuji:
Opět se někomu nelíbí správné vysvětlení. Měl jste sám možnost vyhledat význam barvy zvuku.

Zdroj: http://nf.dusek­net.com/uvod.htm

Další odpovědi
mojitek

Spis se pouziva „barva hlasu“.Tezko to popsat,ale rikame li o nekom,ze ma pekne zabarveny hlas,tak je,uchu lahodici,treba sametove zastreny,atd,proste necim zajimavy.