kamila44444

Co je to..?

Udělal se mi na horním víčku u oku pod řasama takový bílý pupínek.Moc to bolí když si šáhnu na víčko a když mrkám tak to taky bolí.Co to je? a zmizí to?
Doplňuji:
za jak dlouho to asi zmizí?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to ječné zrno.Bolí to jak sto čertů,ale až praskne,nasta­ne úleva!

Další odpovědi
hanulka11

může to být jen štiřík/uhřík/

podívej jak vypadá ječné zrno
http://www.pro­vaseoci.cz/new­s.php?clanek=20110117­011508

anonym

Ja bych doporucil navstevu ocniho lekare, ktery bud nasadi antibiotika, popr. provede mensi chirurgicky zakrok, bude-li treba. V obou pripadech se uleva dostavi docela rychle.