co je sociopatie jak se u člověka pozná

člověk se sociopatii

Odpovědi
LuciJe

snížená schopnost učit se normálnímu sociálnímu chování, disociální až asociální postoje a způsoby chování, moral insanity až anetická psychopatie (starší názvy pro psychické poruchy chování a poruchy osobnosti)

Zdroj: www.cojeco.cz/in­dex.php?s_ter­m=&s_lang=2&de­tail=1&id_des­c=88786

Lencis

Upozornění:
definici formuloval uživatel prof.PhDr.Rudolf Kohoutek,CSc.***** a ověřil editor

Význam:
snížená schopnost učit se normálnímu sociálnímu chování, disociální až asociální postoje a způsoby chování, moral insanity až anetická psychopatie (starší názvy pro psychické poruchy chování a poruchy osobnosti)

Zdroj: slovnik-cizich-slov.abz.cz

Attack-design

malá schopnost chovat se normálně, sociálně

Dandi

Psychická nemoc kdy člověk necítí nic k druhým lidem.