Co je škodlivější pro nekuřáky:

Nejlepší odpověď
jendahun

pobyt v místnosti nastartovaného auta po dobu 5 - ti minut!

Přežírání se.

Další odpovědi
gnosis

pobyt v místnosti nastartovaného auta po dobu 5 - ti minut!

pobyt v uzavrene místnosti s nastartovanym autem muze velmi snadno skoncit smrti kazdeho ze zucastnenych.

aloevera5

pobyt v místnosti nastartovaného auta po dobu 5 - ti minut!

A ten pobyt v zakouřené místnosti s 50-ti kuřáky si mohu zvolit? Třeba 2 vteřiny nebo jeden celý den? A je tam ventilace?

Určitě ale to nastartované auto. Známe tisíce případů, kde se lidé otrávili (asi tam byli dýl). Že by se ale někdo otrávil v zahulené putice, to se mi nezdá. Už jsme byla sama často v obřích prostorech kde kouřilo určitě víc než 50 lidí a přežili to jak kuřáci, tak nekuřáci.

Ale jinak dobrá úvaha!!!

fablen

pobyt v zakouřené místnosti 50 - ti kuřáky !

P.T.

pobyt v zakouřené místnosti 50 - ti kuřáky !

filva

pobyt v zakouřené místnosti 50 - ti kuřáky !

E.n

pobyt v zakouřené místnosti 50 - ti kuřáky !

modroočka

pobyt v zakouřené místnosti 50 - ti kuřáky !

anonym

Sorry za překlep, samozřejmě má být slyšeli, ale ankety neumožňují opravu či doplnění.

anonym

Chtěl jsem otázku smazat a opravenou vložit znovu, ale už mne to nepouští, tož to uvádím alespoň tady.
Výfukové plyny mají toxické a smrtelné následky, kdežto cigaretový dým je jen nepříjemný, ale ne smrtelný.

anonym

Tak ty jsi chtěl smazat mou otázku?

anonym

Pardon – smazat odpověď na otázku, drahá iv to pochopila správně.
Otázka je v pořádku, proč bych ji mazal?

anonym

Nemuzu mluvit za Dr. Axla , ale myslim , ze to byl jeho preklep a chtel napsat , ze chtel opravit jeho odpoved .. proto tam tu odpoved psal. Tim jsem si temer jista…
Cemu ale nerozumim je to , ze uz jsem zazila pobyt v mistnosti s hodne kuraky , ale neznam nikoho , u koho by by bylo nastartovane auto " v mistnosti " … , kde by bylo take hodne lidi. ?
Ale u me je mozne , ze si jen " stojim na vedeni ". -iv-

anonym

Iv, tazatel měl zřejmě na mysli např. uzavřenou garáž a pro efektnější paralelu s kuřáckou místností opakoval také výraz místnost, ale ve druhém případě spíše obrazně.

anonym

Ok. Diky za vysvetleni. -iv-