Avatar uživatele
anonym

Co je pro Vás elixírem mládí?

Najde se někdo další na odpověď k této postarší ale i nadále stále mladé luxusní + otázce posilněné elixírem mládí? ;)

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, johana 56, ivzez, marci1, anonym před 2371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Zatím poslední poslední sraz nás abiturientů po 48 létech. Měl jsem pocit, že se zde sešly jen hekající tetiny, které jednak zatracovaly svoje dosud žijící polovičky, hlavně však řešily, které mazání je nejlepší na jejich bolavé údy. Díky tomuto zjištění jsem chvíli trpěl mámením, že coby statný junák zatím žádné dryáky nepotřebuji.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Humor a dobrá nálada. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Už žádný nemám, už jen pomalu stárnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Žádný magický elixír neužívám, žiji tak, jak mně vyhovuje … Totiž fyzický věk je daný narozením, je to číslo, které bohužel nemůžu změnit. Na „hlavu“ mně pomáhá luštění křížovek.

Jinak mě dobíjejí bylinky, příroda, celkem zdravě jím, neustále se vzdělávám, ,i když to, co vím, mně stačí. Samozřejmě také většinou nepoužiji, ale občas předám dál …

Když musím koupit předmět s dlouhodobou spotřebou, tak nepřemýšlím, zda pračka přežije mě, nebo já ji.

Občas vzpomínám na mládí, i když vše nebylo ideální! Vždyť na stáří už určitě
nebudu vzpomínat.

Zdá se, že čas, který letí jako splašený ků'n spolu se životem, je nepřítelem. Možná to vidím špatně – život ani čas neutíkají rychleji, ale neudržím s nimi krok.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Žádný nepotřebuji, protože jsem pamětník a učil jsem se:

„My všichni jsme mladí, měšťácký západe,
mladý je každý komunista“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Chování se dětsky. Elixírem je to chování. Chování dítěte.
Proto bych zde doporučil kupř. Drapovi apod.- nestárni člověče, JE TO PAST!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Zatím jsem ho nehledal, nemám tu potřebu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Sport, chat s mladými lidmi a investování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

stále sa učiť nové veci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Stejně jako u marci: humor a dobrá nálada. Nas nědogoňat! Pak mě ještě vzpruží, když se mi podaří konečně dokončit nějaký plán a povinnost, vzdor mé neskutečné prokrastinaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No v mých 30letech,se stále cítím na 16 jak fyzicky tak duševně a to je můj osobní /elixír mládí/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Kapitalismus, vše je dovoleno co není zakázáno a kvalitní pokyny z paneláku v Bruselu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Elixírem mládí je poslušnost Jehovy Boha. Jehova Bůh nechal napsat do Bible: „Vyvol si život, ty a tvé potomstvo, tím, že budeš naslouchat Jehovovi, svému Bohu.“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

A co transfuze krve od mladých dívek?

před 2687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek