Co je pro Vás elixírem mládí?

Najde se někdo další na odpověď k této postarší ale i nadále stále mladé luxusní + otázce posilněné elixírem mládí? ;)

Nejlepší odpověď
dudu

Zatím poslední poslední sraz nás abiturientů po 48 létech. Měl jsem pocit, že se zde sešly jen hekající tetiny, které jednak zatracovaly svoje dosud žijící polovičky, hlavně však řešily, které mazání je nejlepší na jejich bolavé údy. Díky tomuto zjištění jsem chvíli trpěl mámením, že coby statný junák zatím žádné dryáky nepotřebuji.

Další odpovědi
marci1

Humor a dobrá nálada. 🙂

Drap

Už žádný nemám, už jen pomalu stárnu.

annas

Žádný magický elixír neužívám, žiji tak, jak mně vyhovuje … Totiž fyzický věk je daný narozením, je to číslo, které bohužel nemůžu změnit. Na „hlavu“ mně pomáhá luštění křížovek.

Jinak mě dobíjejí bylinky, příroda, celkem zdravě jím, neustále se vzdělávám, ,i když to, co vím, mně stačí. Samozřejmě také většinou nepoužiji, ale občas předám dál …

Když musím koupit předmět s dlouhodobou spotřebou, tak nepřemýšlím, zda pračka přežije mě, nebo já ji.

Občas vzpomínám na mládí, i když vše nebylo ideální! Vždyť na stáří už určitě
nebudu vzpomínat.

Zdá se, že čas, který letí jako splašený ků'n spolu se životem, je nepřítelem. Možná to vidím špatně – život ani čas neutíkají rychleji, ale neudržím s nimi krok.

Emefej

Žádný nepotřebuji, protože jsem pamětník a učil jsem se:

„My všichni jsme mladí, měšťácký západe,
mladý je každý komunista“

zjentek

Chování se dětsky. Elixírem je to chování. Chování dítěte.
Proto bych zde doporučil kupř. Drapovi apod.- nestárni člověče, JE TO PAST!

quentos

Zatím jsem ho nehledal, nemám tu potřebu.

Rokio

Sport, chat s mladými lidmi a investování.

Šidlo

stále sa učiť nové veci

Kepler

Stejně jako u marci: humor a dobrá nálada. Nas nědogoňat! Pak mě ještě vzpruží, když se mi podaří konečně dokončit nějaký plán a povinnost, vzdor mé neskutečné prokrastinaci.

anonym

No v mých 30letech,se stále cítím na 16 jak fyzicky tak duševně a to je můj osobní /elixír mládí/

Kryšpín

Kapitalismus, vše je dovoleno co není zakázáno a kvalitní pokyny z paneláku v Bruselu

luckykubrt

Elixírem mládí je poslušnost Jehovy Boha. Jehova Bůh nechal napsat do Bible: „Vyvol si život, ty a tvé potomstvo, tím, že budeš naslouchat Jehovovi, svému Bohu.“ 🙂

dudu

A co transfuze krve od mladých dívek?