sabiness

Co je pravdy na tom ze psi postupem času získavají podobu po svých paničcích?

Co myslíte je Vám, Váš pes podobný:)?

Nejlepší odpověď
dudu

Údajně je tomu opravdu tak. Daleko horší je však skutečnost, že si pejskové přivlastňují od svých pánů povahu. Zlý a zákeřný pán většinou vlastní i podobné psisko.

Další odpovědi
Drap

Někdy taky naopak. Páníčci se změní do podoby svého psa.

anonym

Co bych za to dala , kdybych byla hezka jako muj pes. ( mam boxera ) . -iv-
Doplňuji:
Dudu , mate pravdu ! Jednou jsem pokousala sveho psa a on me pak taky !!! -iv-