wwear

Co je podle vás více nezdravé energy drink , kafe, alkohol

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kvůli nezřízené konzumaci alkoholu se už rozpadla celá řada rodin. Rozvod z důvodů závislosti na kávě či eneretickém nápoji asi není tak častý.

Další odpovědi
anonym

Za a: jak cítím, ten energy drink, zvedá mi to kufr!

zzzzz

Všeho s mírou. Pak to nezdravé není. 🙂 jinak asi ten energeťák.

Zbynas

Jak již bylo zmíněno, nezdravé je vše ve větší míře. Jeden energy denně, jedno kafe a dvě pivka denně rozhodně neuškodí.

marci1

Pro osoby mladší 18 let je škodlivý jak energy drink ( zkus si přečíst, co obsahuje a jak škodí ), tak alkohol. Pro starší 18 let je ve větším množství škodlivý energy drink i alkohol. A s kávou by se to taky přehánět nemělo. Asi se Ti spíše jednalo o energy drink a ten je nebezpečný pro všechny věkové skupiny, obzvláště pro děti a mladistvé do 18 let. ☹

msi

muj názor: energy drink