Avatar uživatele
hanny 2

Co je podle vás lepší?

Učit se angličtinu v kurzu se skupinou asi 5–6-ti lidí nebo individuelně jen sama s učitelkou?
Díky za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 4470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Já bych byla pro tu skupinku několika málo lidí. Tam je motivace k „soutěžení“ a lépe se dá zapamatovat, co říká někdo jiný. Když budeš sama s učitelkou, nenechá tě ani vydechnout 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Rozhodně s učitelkou sám, ale v BAZÉNU při plavání

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Makina

Podle mně jsou soukromé hodiny o hodně lepší. Přece jen se učitelka může věnovat jenom Tobě, vysvětli Ti přesně ten problém na mnoha příkladech, uděláte si spolu cvičení a máš jistotu, že Tvoje neznalost nezdržuje dalších 5 lidí okolo, kteří to pochopili. A pokud jde o konverzaci, tak je asi jedno, jestli konverzuješ v 5ti lidech nebo ve dvou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

pro studenta/-ku je samozřejmě bezesporu lepší individuální výuka, neboť při ní se učitel/lektor věnuje jenom jemu/jí; takový kurz je intenzivnější, větší nápor na bednu a tudíž se dřív dostaví výsledky, které jsou o poznání lepší než ve skupině.
Háček individuální výuky ovšem je, že je výrazně dražší, leckdy zaplatíte až 2× tolik než za skupinovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
justjoke

Záleží na tobě. Jestli by ses před ostatními styděla, je lepší individuální výuka. Jestli bys naopak byla nervózní před učitelkou a budeš víc v pohodě ve skupince… Záleží taky na tom, co se chceš nejvíc naučit, jestli mluvit a konverzovat-to je lepší ve skupince, nebo gramatiku a tak- lepší individuálně. Já bych volila malou skupinku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já chodila ve skupině na němčinu bylo nás taky asi 6 a bylo to prima líp jsme mezi sebou mluvili , řekla bych že je to lepší než sama

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

myslím v kurzu tam se víc procvičí i mezi „spolužáky“ a lektorem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Podle mých zkušeností s menší skupinou.
Doplňuji:
Makina – jedno to není. 5–6 lidí není velká skupina, výslovnost má každý jinou a ty si nezvykneš jen na tu jednu a naučíš se lépe rozumnět.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Lepší je menší skupinka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek