hanny 2

Co je podle vás lepší?

Učit se angličtinu v kurzu se skupinou asi 5–6-ti lidí nebo individuelně jen sama s učitelkou?
Díky za odpovědi!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já bych byla pro tu skupinku několika málo lidí. Tam je motivace k „soutěžení“ a lépe se dá zapamatovat, co říká někdo jiný. Když budeš sama s učitelkou, nenechá tě ani vydechnout 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Rozhodně s učitelkou sám, ale v BAZÉNU při plavání

Makina

Podle mně jsou soukromé hodiny o hodně lepší. Přece jen se učitelka může věnovat jenom Tobě, vysvětli Ti přesně ten problém na mnoha příkladech, uděláte si spolu cvičení a máš jistotu, že Tvoje neznalost nezdržuje dalších 5 lidí okolo, kteří to pochopili. A pokud jde o konverzaci, tak je asi jedno, jestli konverzuješ v 5ti lidech nebo ve dvou.

quentos

pro studenta/-ku je samozřejmě bezesporu lepší individuální výuka, neboť při ní se učitel/lektor věnuje jenom jemu/jí; takový kurz je intenzivnější, větší nápor na bednu a tudíž se dřív dostaví výsledky, které jsou o poznání lepší než ve skupině.
Háček individuální výuky ovšem je, že je výrazně dražší, leckdy zaplatíte až 2× tolik než za skupinovou.

justjoke

Záleží na tobě. Jestli by ses před ostatními styděla, je lepší individuální výuka. Jestli bys naopak byla nervózní před učitelkou a budeš víc v pohodě ve skupince… Záleží taky na tom, co se chceš nejvíc naučit, jestli mluvit a konverzovat-to je lepší ve skupince, nebo gramatiku a tak- lepší individuálně. Já bych volila malou skupinku.

hanulka11

já chodila ve skupině na němčinu bylo nás taky asi 6 a bylo to prima líp jsme mezi sebou mluvili , řekla bych že je to lepší než sama

briketka10

myslím v kurzu tam se víc procvičí i mezi „spolužáky“ a lektorem..

ReHu

Podle mých zkušeností s menší skupinou.
Doplňuji:
Makina – jedno to není. 5–6 lidí není velká skupina, výslovnost má každý jinou a ty si nezvykneš jen na tu jednu a naučíš se lépe rozumnět.

Mapel

Lepší je menší skupinka.