zjentek

Co je párty ostrov na Ibize?

To je nějaký speciální menší či větší ostrov na Ibize určený jen na pařbu a sex?

Nejlepší odpověď
annas

" Je to nejpromiskuitnější ostrov známý svými kluby po celém světě, ksterý přitahuje každý rok tisíce mladých lidí. Někteří sem jezdí flámovat a pařit, jiní užít si pohled na sexy lidi, nebo si jen v klidu zarelaxovat. Ne každý však ví, že tento ostrov skrývá jedny z nejhezčích pláží v Evropě. Já jsem na Ibizu vyrazil již po druhé v červenci 2013 se svou tehdejší přítelkyní"
. Výběr těch těch nejlepších pláží a poznatků jsem pro Vás připravil v tomto článku."

osobní zkušenostio autora v odkazu

https://jakna­letenky.cz/ibi­za-formentera.html

Dovolená na Ibize pro mladé

"Když se vysloví slovo Ibiza, tak většině mladé populace se pod tímto pojmem vybaví místo kde se nacházejí ty nejlepší taneční kluby, kam každoročně v letních měsících přijíždějí hrát nejlepší dýdžejové z celého světa. Pokud občas posloucháte internetová rádia, pak jste určitě zaslechli názvy klubů jako jsou Space nebo Amnesia. Některé kluby byly na Ibize založené již před více jak 30 lety, tudíž si za tak dlouhou dobu vybudovaly špičkovou pověst mezi DJ a návštěvníky, což dokazuje každoroční příval nejen mladiny. Kdo se cítí být diskotékovým nadšencem, u nás vymetá kdejaký místní lokál, pak by rozhodně neměl vynechat návštěvu jakéhokoliv prestižního klubu. Vybrat si lze opravdu z pestré nabídky na poměrně malém území, což se Vám nikde jinde ve světě nenaskytne, pokud ovšem jako srovnávací měřítko vezmete v úvahu kvalitu, nikoliv kvantitu noční zábavy. Většina klubů začíná svoji hudební sezónu začátkem června a ukončuje ji nejpozději v první říjnové neděli velkou „Closing Party“. Jestliže až doposud nemáte žádnou představu o tom jak taková show na Ibize může ve skutečnosti vypadat, pak si třeba na youtube.com dejte vyhledat jednoduché slovní spojení „Ibiza Amnesia“.

https://www.ma­halo.cz/cesto­pisy/cestopis/os­trov-ibiza-nejlepsi-tanecni-nocni-kluby

Ibiza je ostrov pro ty, kteří se nepřizpůsobují a chtějí utéct. Od těch, kteří utekli z Franca v roce 36, až po hippies 60. let. Dnes je to útočiště pro všechny, kteří hledají kombinaci nočního života, hudby a nejdivočejší party scény v Evropě. „Všechno to začalo v hotelu Pikes a na pozadí skály,“ vysvětluje, „a proto všechny odpovědi najdete v tomto hotelu.“ Hudební scéna na Ibize začala rokenrolem, i když na to lidé zapomněli Historie Ibizy je plná anekdot o rockových hvězdách. Příklad: V roce 1977 se říkalo, že Eric Clapton málem zemřel při ztroskotání, když dorazil na své lodi s Georgem Harrisonem na ostrov. A v Pikes, hotelu uhnízděném v kopcích s výhledem na San Antonio, je také možné vyprávět několik příběhů. Za jeho dveřmi se konala oslava 41. narozenin Freddieho Mercuryho. Hotel byl pojmenován po svém majiteli Tonym, který se narodil v Anglii a který se jednoho dne v roce 1978 rozhodl jet trajektem na ostrov a už se nikdy nevrátit.

https://www.el­confidencial.com/al­ma-corazon-vida/2019-02-09/ibiza-fiesta-noche-salvaje-inicio-historia_1798350/

Další odpovědi
marci1

Je to párty na ostrově, který nikdy nespí.
😄

cappuccino

Je to jeden velky nekoncici mejdan! Disco, chlast a sex – a to vsude a porad.

bibcabi

obrovitánsky mejdan..