framat44

co je mořský koník(druh)

Doplňuji:
zda je mořská ryba nebo hlavonožec.

Nejlepší odpověď
annas

Jinak je to také název léčebně-ozdravného pobytu pro děti.Pořádá VZP.

Další odpovědi
hanulka11

je druh mořské ryby z čeledi jehlovitých, která je známá svým netypickým tvarem těla a hlavy, jež částečně připomíná hlavu koně. Jedná se o malou rybku o velikosti okolo 15 cm, která žije v oblasti severovýchodního Atlantského oceánu.

Vyskytuje se převážně u dna, kde pomocí chápavého ocasu žije přichycena k řasám či rostlinám a rypcem nasává vodu z níž filtruje potravu v podobě drobných korýšů a planktonu

Zdroj: podle wiki

sejtanka

druh mořské ryby z čeledi jehlovitých.

dědapetr

mořský koník

Zdroj: http://morsky-konik.navajo.cz/