Mc Merkurion

Co je lepší: čaj s rumem,nebo rum s čajem?

A jak se tomu říká,když to mám půl na půl?

já myslim 2v1,tj komplet sada,ne postupně…

Nejlepší odpověď
Funna

půl na půl? tak to by mi bylo v celku jedno, jak se to jmenuje, protože bych byla po vypití klasického hrnku na šrot 🙂…ustálené slovní spojení je obvykle „čaj s rumem“…bo si většina dává míň rumu…
PS: a u nás se stejně pije čaj se slivovicí .-)…nebo slivovice s čajem?

Další odpovědi
anonym

RUM a čajem zapít. V letě chladí, v zimě hřeje, ten rum, samozřejmě.

anonym

„brandy grog“…http://­recepty.vareni­.cz/namornicky-grog/

ReHu

Podle toho, jaká je venku zima, jestli jsem doma nebo na chalupě na horách a jestli ještě pojedu autem.
Ale obecně, ohřátý rumík, citronek, cukříček 🙂 + možná trochu čaje 😁

briketka10

I když půl roku nepiju, tak jsem
si dávala vždy jen grog bez čaje
s 1 lžičkou cukru to jsem ještě
sladila.
Občas při dělání kokosek do čaje.

ReHu

Když to máš půl na půl tak se tomu říká halb und halb 🙂

anonym

„fifty – fifty“ a ne žádné tuti – fruti?!