Avatar uživatele
Rokio

Co je horší? Pátek třináctého, nebo libovolné pondělí?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lota před 2713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
luckykubrt

Nejhorší je věřit pověrám jako je pátek třináctého. Nešťastných dní je spousta a pro každého v jiný den.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Nejhorší je pátek třináctého, který připadne na libovolné pondělí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nevím proč libovolné pondělí, pro nás, co jsme pracovali v nepřetržitém provozu na dvanáctihodinové směny, byl nejhorší jakýkoliv den když musel jít pracoval od 18 do 6 hodin ráno.A bylo jedno jestli to byla sobota, neděle nebo pondělí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Těžká otázka, pro mě asi ten pátek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

Libovolné pondělí, pátek třináctého je pro mě jako každý jiný den, tedy den pokání, při kterém nejím maso.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ani jedno, jsou to dny jako každé jiné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jakékoli pondělí stojí za prd. Kromě velikonočního, tam se to přesouvá na úterý. Pátek je dobrý, zejména odpoledne. Datum na to u mně nemá vliv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

lahny, proč jsi musel? Tebe to té práce někdo nutil? Jestli ne, tak tě ty dvanáctihodinové směny asi bavily, jinak bys to přeci nedělal, pokud máš rozum…

před 2713 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano MUSEL jinak by mně ze zaměstnánání VYHODILI.Toto nebylo za komunistů (tam stačilo říci NIC MNĚ NEJEDE a do práce jsem nemusel..teda udělali to tak abych mohl jít jindy kdy jezdily autobusy).
Tito dnešní otrokáři nekoukají na to jestli máš nebo nemáš dopravu do zaměstnání, když se ti to nehodí, tak si druhý den přijď pro propouštěcí papíry na osobní a končíš.
A v padesáti se špatně hledá práce, takže JSEM MUSEL, aby pak modří ptáci neřvali, že práce je dost a lidem se nechce dělat.

před 2712 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Lahny ty to podle mě zase dramatizuješ. Dcera svého času pracovala „ve dvanáctkách“ na interně ve Vojenské nemocnici Brno. Po mateřské přešla na osmihodinový cyklus, avšak časem této změny litovala. Podle ní delší směny jsou sice náročnější, ale pocitově skýtají více volna a volných dní. Je fakt, že tehdy byla mladičká.

před 2713 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ono když pracuješ ve firmě, kde se vyrábějí plynosilikáty a pec jede 24 hodin denně a NESMÍ SE ZASTAVIT ABY NEVYCHLADLA, protoýe pak trvá zase 24 hodin než najede na správnou teplotu, tak tam to nešlo si přehazovat směny jak se komu líbí.
A ono když máš za směnu vzít 300 – 400 plynosilikátů (tvárnice na stavění domů) a narovnat to na palety, TAK TAM SI TEDA NEODPOČINEŠ, protože z pece vyjíždějí stále nové formy s uprčenými plynosilikáty a MUSÍŠ stíhat tu formu vyprázdnit, jinak se výroba zastaví a PLATÍŠ ZASTAVENÍ CELÉHO PROVOZU.
Takže na interně je to proti tomu idylická práce, když si mohla dovolit jít na kratší směny.Tam jí asi pokuta nehrozila za zastavení celé nemocnice.

před 2712 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… lahny si bude furt stěžovat, jako by ostatní nemuseli pracovat …

před 2713 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby