Co je „glamík“?

marci1-Myslím spíš druh hudby,narážím na odpověď RyuzakiKate;„Prej popík, podle těch kostýmků je to jasnej "glamík“ ;)"

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Hehe, to nebude druh, ale jméno :) když už, tak jsou to vyšlechtěné různé varianty, plemena atd.
Jinak uživatel/ka zřejmě narážela na diskuzi o pár otázek níže, kde jsem tohle slovo použila – měla jsem tím na mysli „glam rock“, ale svoji zkrácenou verzi. Stejně jako je „pop“ a „popík“.

Další odpovědi
anonym

Citové zabarvení slova Glam Metal :D

marci1

Druh potkana : 🙂
http://darkspirit-starsi-odchovy.webno­de.cz/products/gla­mik-darkspirit/
Doplňuji:
V pohodě, nevšimla jsem si kategorie „hudba“. 🙂 Oml.