Rokio

Co horšího může potkat Zemi než třetí světová válka?

Je vůbec něco ničivějšího nežli třetí světová?

Nejlepší odpověď
annas

„Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.“ Bertolt Brecht

„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ Albert Einstein

--
Vše, co způsbuje smrt lidí, ničí zemi, je špatné.. Ale nebezpečné jsou i drogy, AIDS, případně i další „choroby“ či katastrofy, které se objevují a mohou nás překvapit

Stejně jako v minulosti cholera a mor, jejichž pandemie připravila o život miliony lidí – uvádějí statistiky.

Pokud dýcháme, doufáme … naděje umírá poslední …

Další odpovědi
Drap

Záleží na úhlu pohledu. Může to třeba být i nějaká vesmírná katastrofa.