Pipka

Co děláte v tom vedru? Také pijete teplé nápoje?

Pokud si vypijete při 40 stupních ledovou tříšť je to jako když ji vyleješ na horká kamna a ještě hrozí angína.Také dáváte dětem a i sobě teplé pití při tropech?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Supr653 .

ne

Teplé nápoje určite nepijem, ale ani zasa ľadovú triešť. Takú čistú 20–25 stupňovú vodu.

Broukk

ne

ahoj teplé nápoje nepiji, piji normální čistou vodu. Bohužel i na to se nemůžu spolehnout sto procentně jestli je čistá. Slyšela jsem nedávno o tom že se dá voda změřit. tzv. měření množství rozpuštěných látek ve vodě. Myslíte že je to funkční? 🙂