Pokročilý

Co děláte proto, aby vám lak na nehtech vydržel co nejdéle?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zásady lakování
Chcete-li, aby vám nalakované nehty vydržely co nejdéle, připravte si kromě barevného laku ještě dva další – podkladový lak a vrchní lak. Podkladový připraví nehty na aplikaci barevného, vyrovná případné nerovnosti a současně zabraňuje jejich probarvení, vrchní chrání barevný lak proti oděrům, zpomaluje jeho vyblednutí a zvyšuje jeho lesk. Před nalakováním by nehty měly být nemastné, suché a čisté.
Jako první naneste podkladový lak. Až zaschne, aplikujte barevný lak. S lahvičkou nikdy netřepte, protože tím by se v laku mohly vytvořit nežádoucí bubliny, které byste pak přenesla na nehty. K promíchání úplně postačí, když lahvičku několikrát obrátíte vzhůru nohama. Barvu nanášejte třemi tahy štětečku. Nejdřív na střední část nehtu, poté přejděte na jednu a na druhou stranu. U širokých nehtů, nechte po krajích dva volné proužky. Štěteček veďte vždy plynule, bez přerušení tahu, aby byla vrstva souvislá.
Počkejte, dokud opravdu dobře nezaschne, a pak naneste druhou barevnou vrstvu. Nakonec přidejte vrchní lak. Abyste si během lakování nepokazila práci, s jednotlivými nánosy nespěchejte a počkejte, dokud lak úplně nezaschne. Nejste-li si jistá, ťukněte jedním nehtem o druhý. Pokud nelepí, máte zelenou.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

bývalá nedělala nic tak jí vydržel dlouho,bohužel jsem to zase nevydžel já.Tak si vyberte.

Pokročilý

Tak, ja osobne, si kupuje kvalitnejšie laky na nechty, nie nejaké ,,lacňáky" :-) Lakujem len vtedy, keď mám urobenú manikúru, aby som nemala nejaké zádery, alebo nalomené nechty. A postupujem takto: používam takú emulziu na nechty z AVON-u, ktorá sa natrie na nechty a nechá vstrebať, potom použijem priesvitný lak, následne dve vrsty farebného a potom opäť priesvitný. Takto mi lak vydrží aj týždeň :-)) ( a to si umývam ruky a samozrejme sa aj sprchujem :-D )

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.