Radomír.cz

Je kosmetika od AVONu dobrá?

AVON

Nejlepší odpověď
anonym

Podle kamarádek je to asi průměr (jenže hodně záleží na konkrétním produktu a i věku ´uživatelky´).
Pokud uvažuješ o dárku (k Vánocům), spíše daruj něco jiného – jako kluk se těžko trefíš do vkusu té holky a navíc (aniž bych tě podceňoval) koupíš spíše předražený šunt (značka Avon není zárukou kvality).

Další odpovědi
anonym

Nemyslím.
Nesnáším podomní prodejce. Jednak mi vadí ty otravné „ladyAvon“, co se mi snaží
pod vidinou svých procent z prodeje vnutit do baráku a do peněženky. Většinou to bývá nějaká příbuzná nebo sousedka, kterou lze jen těžko slušně vyrazit . Nemám ráda ten pocit, že buďto já zchudnu nebo ona nezbohatne…
Nemám ráda když si nějaký výrobek oblíbím, že se po nějaké době objeví jako „končící“ a je prodáváno se slevou a v „poslední příležitosti“, protože výroba končí. Mám ráda tradici a když si na něco zvyknu a oblíbím si, chci si tento výrobek koupit kdykoliv.
Nevěřím výrobci, který vyrábí výrobky od kosmetiky po pneumatiky. To bývá tak, že potom nestojí za nic ani jedno ani druhé.
http://avon.he­ureka.cz/

Drap

Je, stejně jako spousta jiných značek.

Funna

stejná jako jakákoliv jiná „profláklá“ značka…

anonym

Je třeba si produkty odzkoušet a vybírat si ty, které ti vyhovují. Kdysi jsem si zkazila pleť zlatou řadou od Oriflame. Problémy jsem neměla s kosmetikou od Vichi, ani s LR. Jsou ale cenově dražší. Avon mi sedí bez problémů a navíc je cenově přijatelnější.

marci1

Dle mého názoru a názoru i jiných uživatelů je spíše velmi průměrná. Myslím, že kosmetika Oriflame je dobrá a je přírodní.

Jana5678

Podle mě to není moc kvalitní kosmetika, několikrát jsem jí vyzkoušela a pokaždé mi vysušila pokožku. Jelikož většinu svého dne trávím u počítače a často zapomínám na to, že i moje ruce a nehty potřebují péči. Proto jsem si nedávno koupila na internetových stránkách https://www.the­pellamedit.com/ novou péči, která mi pomohla zlepšit stav mých nehtů a kůže na rukou.

GabulkaA

No nevím… jako osobně bych řekla, že znám prostě lepší kosmetiku. Tuto bych já osobně nekupovala…

Honzin8

Dobrý den, mohla byste prosím doporučit kosmetiku, kvalitní, na všechny typy pleti… Chci koupit manželce dárek. Sám si netroufám. Díky moc.

Cizecek.M

Ahoj, já si kosmetiku kupuju od aetherclinic.com. Chodím k nim na ošetření, takže kosmetiku s nimi konzultuju a vždycky jsem byla spokojená.

VanesskaMala

No, já bych se klonila třeba k tomu, abys ji poslal na nějaké odborné ošetření pleti. Tam ji řeknou co a jak a taky doporučí kosmetiku? Odkud jsi? Já chodím na https://aether­clinic.com/ a super. To je top klinika.

Lurenka

Jinak musím teda říct, že já sama používám kosmetiku https://www.i­uvenio.com. Ta je super. K tomu mám čistič. Ten ji taky můžeš koupit. Nebo ten poukaz no… Nebo už jsi vybral? :)

Lurenka

Hele a co takhle koupit nějaké kvalitní odborné ošetření pleti? Věřím, že to by manželka ocenila :)

Kamilovo

S přítelkyní si objednáváme kosmetiku z AVONU přes https://avonstar­t.cz/ pravidelně a oba jsme naprosto spokojení. Nemáme ale zas tak vysoké nároky, takže je možné, že pro nějakou modelku to dostačující nebude co já vím.

Emefej

Ontola > úsměvné, ale bohužel nepravdivé a hrubě zavádějící. Kde bereš info o tom, že Avon Cosmetics a Avon Tyres nají něco společného? Z čeho usuzuješ, že pneumatiky této značky nestojí za nic? Víš, které automobilky je montují na své prestižní modely aut? Víš, že pneumatiky Avon patří mezi nejpoužívanější obutí težkých náklaďáků v USA? Nevíš nic a bez bližší znalosti věci pouze mateš tazatele. Společnost Avon Tyres je světoznámým výrobcem pneumatik již od roku 1904 a s podomním prodejem kosmetiky nemá, a nikdy neměla, vůbec nic společného.

anonym

Samozřejmě se jednalo o nadsázku a pouze jako doplnění v poslední větě odpovědi. Navíc kosmetika Avon je historicky starší než zmíněná značka pneu, protože když se už distribuovala tato kosmetika (koncem 1.století) tak auta byla opatřena loukoťovými dřevěnými koly, pokud vůbec nějaká už byla zkonstruována. 🙂
Nic to nemění na mém názoru na tuto značku kosmetiky a jiných jejich výrobků a formu prodeje.
Navíc je na této poradně reklama jakékoliv značky zakázána.

anonym

No, tak já to pochopila jako nadsázku a plně se za takový názor stavím. Jsem registrovaná jako Avon Lady, ale také jako prodejce LR cosmetic. S obojím mám dobré zkušenosti. Oriflame jsem pár let užívala a měla jsem s ním problém. Kosmetiku nikomu nenutím, a „zákaznice“ neobcházím. Holky o mně vědí, že se tomuto věńuji a když něco potřebují, tak jim to objednám.

Pravdou je, že kosmetické společnosti dnes mají řadu dopňkového sortimentu. Třeba LR, když jsem začínala, měla kromě výborných parfémů a kvalitní kosmetiky také prádlo, potom tento program nahradili kuchyňskými doplňky, přešli na potravinové dopňky, šperky. Avon kromě parfémů a kosmetiky má šperky, koženou galanterii. Prostě takovéhle nadnárodní společnosti obohacují svou nabídku o produkty, které s původní nabídkou nesouvisí.