Poklička

Co děláte, když přijdete z práce domů?

Nejlepší odpověď
quentos

Jak kdy. Někdy sebou praštím a odpočívám s knihou či časopisem. Je-li pěkně, jdu na procházku. Anebo sednu k online verzi scrabblu…

Další odpovědi
ptáč

To jsem rád, že se aspoň někdo zeptá, co dělá, když přijde z _práce domů. Někdo má sedění nebo tečkování do deníčku jako _zaměstnání. Hafo činoglařů sou utahani jak pes z té _hokny a po _hokně valí do _práce, to když valili na jeden škopek a domů se už v týdnu nikdy nevrátili.

nosahosa

Když už domů dojdu, a neusnu ze samého unavení za volantem, tak si udělám Latté, pustím si televizi a odpočívám. :) Do toho mi ale zavolá nadřízený a mám po odpočívání. :(

anonym

Pracuji z domu… (Programuji doma i v práci.)

anonym

Makám zase,starosti kolem domku,topení,zah­rada,zvířátka.

Mc Merkurion

když přindu ze zaměstnání domů,tak mě teprve čeká práce…

Nerevarin

  1. vyndám obsah batohu
  2. shodím ze sebe oblečení
  3. skáču do sprchy
  4. s nějakou véčou usedám k počítači
  5. když se chci zvednou, zjišťuji, že to nejde, protože mám zničené nohy
  6. koukám do počítače a jsem líný jít spát
  7. kolem dvanácté se ale obětuji a jdu na kutě

zjentek

max si rozmyslím ty činnosti ..a buch, jede to nanovo. Vždycky je ale dobrý si to někam poznamenat, aby byla šance všechny ty věci, co pro sebe chceme udělat, pro někoho úplně jinýho dodělat třeba v důchodu.

led

Nastupujem do 2.smeny okolo rodiny, okolo domu.
A vy páni?
…domáce práce a rodina? To vo vašich unavených odpovediach nevidno. Prepáčte, až na málo jednotlivcov.

Michálek1245

Paradoxně pracuji taky. Prostě rodinný dům se zahradou je plný příležitostí. Ale je pravda, že u toho i relaxuji. Prostě pohodička. Teď nás čeká montáž hromosvodu od firmy https://www.hro­moelektro.cz/hro­mosvody/ a další projekty na jaře. Jen to počasí se nějak nechce umoudřit. Potřebovali bychom určitě více tepla, ať se dá nasadit sadba ven.

gecco

Ptáču – vodkamaseš?
Ze štatlu neé – ale daleko to néni…
😉