Avatar uživatele
Poklička

Co děláte, když přijdete z práce domů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, ptáč, AmazedWolf před 3117 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jak kdy. Někdy sebou praštím a odpočívám s knihou či časopisem. Je-li pěkně, jdu na procházku. Anebo sednu k online verzi scrabblu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

To jsem rád, že se aspoň někdo zeptá, co dělá, když přijde z _práce domů. Někdo má sedění nebo tečkování do deníčku jako _zaměstnání. Hafo činoglařů sou utahani jak pes z té _hokny a po _hokně valí do _práce, to když valili na jeden škopek a domů se už v týdnu nikdy nevrátili.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nosahosa

Když už domů dojdu, a neusnu ze samého unavení za volantem, tak si udělám Latté, pustím si televizi a odpočívám. :) Do toho mi ale zavolá nadřízený a mám po odpočívání. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pracuji z domu… (Programuji doma i v práci.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Makám zase,starosti kolem domku,topení,zah­rada,zvířátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

když přindu ze zaměstnání domů,tak mě teprve čeká práce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

  1. vyndám obsah batohu
  2. shodím ze sebe oblečení
  3. skáču do sprchy
  4. s nějakou véčou usedám k počítači
  5. když se chci zvednou, zjišťuji, že to nejde, protože mám zničené nohy
  6. koukám do počítače a jsem líný jít spát
  7. kolem dvanácté se ale obětuji a jdu na kutě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

max si rozmyslím ty činnosti ..a buch, jede to nanovo. Vždycky je ale dobrý si to někam poznamenat, aby byla šance všechny ty věci, co pro sebe chceme udělat, pro někoho úplně jinýho dodělat třeba v důchodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nastupujem do 2.smeny okolo rodiny, okolo domu.
A vy páni?
…domáce práce a rodina? To vo vašich unavených odpovediach nevidno. Prepáčte, až na málo jednotlivcov.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Paradoxně pracuji taky. Prostě rodinný dům se zahradou je plný příležitostí. Ale je pravda, že u toho i relaxuji. Prostě pohodička. Teď nás čeká montáž hromosvodu od firmy https://www.hro­moelektro.cz/hro­mosvody/ a další projekty na jaře. Jen to počasí se nějak nechce umoudřit. Potřebovali bychom určitě více tepla, ať se dá nasadit sadba ven.

Avatar uživatele
gecco

Ptáču – vodkamaseš?
Ze štatlu neé – ale daleko to néni…
😉

před 3117 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek