sushi

Co dělat v případě, že topení vypouští černý smog?

Stalo se mi, že radiator na elektriku, který je napuštěný pouze vodou, při zapnutí topení vypustil černý smog nebo dehet. Mám teď hezky vymalováno na černo. Už se to někomu stalo? a co s tím dál?Jedná se o byt v paneláku, byt centrálně vytápěný.
Doplňuji:
Jen doplním, že tam bydlím 3 roky a s topením jsem nic nedělala, pouze ho ráno zapla a večer když jsem přišla domů, jsem měla černo.Žádná výměna ani manipulace, čisté otočení kolečkem na topení

Nejlepší odpověď
anonym

I mě se to stalo,že jsem vyměňoval radiátory a zbytková voda mi zasr@la koberec. S tím se nedá nic dělat,zvlášť když jde o centrální vytápění.Příště dávat větší pozor.

Pokud se to stalo pouze u jednoho z radiátoru,vidím problém v poškození ventilu nebo i radiátoru.