Avatar uživatele
anonym

Co dělat se 14 letým klukem?

Ahoj, mám nového syna. :) je mu čtrnáct, v pondělí odpoledne ho budu mít na starosti, ale nevím co podniknout, nemám s takhle starými dětmi zkušenosti. Poradí mi někdo? Jsme z Karlových Varů. Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Má sněžit a tak možná bude dobré zahrát si třeba šachy v teple domova.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

pokud máte u vás dobré počasí vzala bych ho například s balonem někam na hřiště nebo at si skusí zvolit on sám kam by chtěl jít

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kikinka2210

Já bych například šla do kina nebo do cukrárny,na hřiště nebo si zajezdit na kole atd,Příjemný den kikinka2210

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

Třeba se bude chtít dívat na film. Myslím že na hřiště je jestě trochu zima. Děti v tomhle věku jsou nejraději zalezlí V ZIMĚ doma a koukaj do PC, nebo na TV. A když je TEPLO tak vyráží s kamarády ven. Spíš se ho zeptejte co by chtěl dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Zkuste se ho nejdříve zeptat, co ho baví, a kam by třeba rád šel, kdybyste měl(a) jít s ním. Zkuste ho vzít do kina na film, který si sám vybere. Zkuste mu i nabídnout něco, co napadne Vás, ale respektujte, pokud to odmítne. V tomhle věku jsou „děti“ na vrcholu své puberty a někdy je dost těžké najít něco, čím je opravdu zaujmete, někteří ani moc zájmů nemají, což je pak problém. Ale znám i takové, kteří jich mají hodně a leccos se s nimi pak dá podnikat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek