Co dělat se 14 letým klukem?

Ahoj, mám nového syna. :) je mu čtrnáct, v pondělí odpoledne ho budu mít na starosti, ale nevím co podniknout, nemám s takhle starými dětmi zkušenosti. Poradí mi někdo? Jsme z Karlových Varů. Děkuju

Nejlepší odpověď
ten který je

Má sněžit a tak možná bude dobré zahrát si třeba šachy v teple domova.

Další odpovědi
panenka

pokud máte u vás dobré počasí vzala bych ho například s balonem někam na hřiště nebo at si skusí zvolit on sám kam by chtěl jít

kikinka2210

Já bych například šla do kina nebo do cukrárny,na hřiště nebo si zajezdit na kole atd,Příjemný den kikinka2210

Nikuška

Třeba se bude chtít dívat na film. Myslím že na hřiště je jestě trochu zima. Děti v tomhle věku jsou nejraději zalezlí V ZIMĚ doma a koukaj do PC, nebo na TV. A když je TEPLO tak vyráží s kamarády ven. Spíš se ho zeptejte co by chtěl dělat.

Nuk nuk

Zkuste se ho nejdříve zeptat, co ho baví, a kam by třeba rád šel, kdybyste měl(a) jít s ním. Zkuste ho vzít do kina na film, který si sám vybere. Zkuste mu i nabídnout něco, co napadne Vás, ale respektujte, pokud to odmítne. V tomhle věku jsou „děti“ na vrcholu své puberty a někdy je dost těžké najít něco, čím je opravdu zaujmete, někteří ani moc zájmů nemají, což je pak problém. Ale znám i takové, kteří jich mají hodně a leccos se s nimi pak dá podnikat.