Co dělat se 14 letým klukem?

Ahoj, mám nového syna. :) je mu čtrnáct, v pondělí odpoledne ho budu mít na starosti, ale nevím co podniknout, nemám s takhle starými dětmi zkušenosti. Poradí mi někdo? Jsme z Karlových Varů. Děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Má sněžit a tak možná bude dobré zahrát si třeba šachy v teple domova.

Další odpovědi:

Zlatý

pokud máte u vás dobré počasí vzala bych ho například s balonem někam na hřiště nebo at si skusí zvolit on sám kam by chtěl jít

Pokročilý

Já bych například šla do kina nebo do cukrárny,na hřiště nebo si zajezdit na kole atd,Příjemný den kikinka2210

Pokročilý

Třeba se bude chtít dívat na film. Myslím že na hřiště je jestě trochu zima. Děti v tomhle věku jsou nejraději zalezlí V ZIMĚ doma a koukaj do PC, nebo na TV. A když je TEPLO tak vyráží s kamarády ven. Spíš se ho zeptejte co by chtěl dělat.

Stříbrný

Zkuste se ho nejdříve zeptat, co ho baví, a kam by třeba rád šel, kdybyste měl(a) jít s ním. Zkuste ho vzít do kina na film, který si sám vybere. Zkuste mu i nabídnout něco, co napadne Vás, ale respektujte, pokud to odmítne. V tomhle věku jsou "děti" na vrcholu své puberty a někdy je dost těžké najít něco, čím je opravdu zaujmete, někteří ani moc zájmů nemají, což je pak problém. Ale znám i takové, kteří jich mají hodně a leccos se s nimi pak dá podnikat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.