Kiklopofoun

Co dělat s traktory rozježďujícími krajnice cest?

Skrze naší vesnici projíždí neustále traktory (několikrát za hodinu) vozí totiž siláž do bioplynové stanice. Cesty jsou jako v každé malé vesnici úzké a nemáme ani chodníky. Silnice je tak úzká, že když se potkají dva traktory, tak vjedou třeba i metr ze silnice, protože chybí i příkop. Vesnice je pak celá rozježděná a je tam bahno. Starosta s tím asi nehodlá nic dělat, už několikrát jsme ho na to upozorňovali. Jsme však tak malá vesnice, že jsme pod správou větší vesnice, takže tamní starosta se stará pouze o tu “největší” vesnici.
Existuje nějaká možnost, jak to řešit?

Odpovědi
Emefej

Upozorňovat starostu nestačí. Podej úřední cestou oficiální písemnou stížnost.

elkon

Oficiální stížnost nadřízenému orgánu.

jáára

Tak třeba můžeš zafinancovat lepší silnici.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.