Co dělat s moc klapající podpatkem. Nejde to nějak "ztišit"?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jedině dát gumové plátky na podpatky, ale jelikož ty co se nyní vyrábí jsou vyměnitelné na hřeb, tak to půjde těžko udělat. Mě osobně se líbí ,když podpatky klapou.

Další odpovědi:

Zlatý

Také se mi líbí, když podpatky klapou a "kováky" si nechávám místo tradičních podpatků nasazovat. Když se ti to nezdá, jedině nalepit ševcovským lepidlem gumové plátky jak píše Hanulka, nebo nechat vyměnit celý podpatek, či koupit nové boty.
Marylin by ti dala! Ta prý nosila kováky ráda a navíc si dokonce nechávala jeden podpatek zámeřně trochu zkrátit, aby měla ještě houpavější chůzi.

Zlatý

Indiáni koňům balili kopyta do hadrů nebo látky, aby jim neklapala , když se potřebovali někam nepozorovaně dostat. Teoreticky by to mohlo zabrat i na podpatky :{)>

Zajdi si do opravny obuvy. Patníčků na podpatky je spousta druhů a správný švec si s takovou banalitou lehce poradí. Plně Tě chápu, také jsem nesnášela, když jsem v práci vyběhla třeba na chodbu a díky "hlučným podpatkům" to věděla celá budova.
Doplňuji:
Samozřejmě obuv bez obuvi - aby to husa kopla! To je zase ráno!!! A kde je do večera?

Zlatý

Buď ráda,že tu aspoň něco klape.
Doplňuji:
Vyměnit podpatěnky za gumové.

Ulomit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.