Ivoman

Co dělat s kvočnou?

Slepice nám začala sedět na imaginárních kuřátkách.
🙂
Úplně blbá z toho, když ji vyhodíme, nažere se a napije a utíká zpátky sedět.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-co-mam-delat-kdyz-me-kvoka-slepicka

Další odpovědi
Drap

Je to zcela přirozené,kvořně nadešel její řas a zařala kvokat. Pokud nechcete mít kuřata, nebo nemáte kohouta, tak kvoká zbytečně. Vždy se takový případ řešíval tím, že slepice se vzala z hnízda kde seděla, ponořil se do sudu s vodou a pustila se na dvůr. Většinou se to muselo třebo i několikrát v následující době opakovat. Postupně kvokat přestala a zase začala snášet. Slepici to nijak neublíží,a ten šok ji přivede opět k rozumu

anonym

Moje babička,Bůh ji dej odpočinek, takové slepice dávala přes den do pytle a během dvou -tří dnů bylo po kvokání.
NEOVĚŘENO!!!

Hykam

Moje babička zase říkavala ponořit ji do sudu s vodou, samozřejmě jenom na chviličku aby se neutopila.

dudu

Matně si vzpomínám, že kvokající slepice hospodyně zavíraly na několik dnů do zcela temné místnosti.