colombo3

Co dělat s advokátem – ignorantem?

Před 2 lety-není moje chyba-jsem,mi byl přidělen advokát-Otto Mrňavý,Praha,od Měs.s.v Praze na obhajobu u dovolacího NS v Brně,po půl roce jsem se dotazovala,co se děje,že se neozval,jestli vůbec existuje a to na adresu,kterou udal MS,advokát neodpověděl,po asi 2 měsících jsem se dožadovala MS o odpověď,co se vlastně děje,MS mi odepsal v tom smyslu,co otravuju,že řízení je dávno skončeno.No šok.Za půl roku dopis od adv.že mi zapoměl poslat Rozhodnutí od NS,tudíž rok,a stálo tam,že se nevyjádřil /k NS/-zastaveno řízení.Kauza,téměř vyhraná nad úřadem KÚ Stř.kraje Praha,mi podělal na zbytek života.Co teď?Mám ho žalovat?AK s mojí stížností vyběhla,že prý se omluvil a přikryla ho.Že je stížnost nedůvodná.Co mám dělat i s AKomorou?Díky

Odpovědi
standa

Pokud očekáváte na tomto místě odbornou právní radu, tak vás musím zklamat i opravdu zkušený právník (což ja vůbec nejsem 🙂 by bez prostudování všech potřebných listin (rozsudků a navazujících písemností) NEMOHL poradit…

Když si vaši otázku opakovaně čtu (a už to činím asi pošesté) nabývám dojmu, že se musíte rozhodnout zda jít do rizika a investovat docela větší peníze do konzultací s advolátem a pokud advokát ´poradí´, tak jít do žaloby, která ale nemusí mít vůbec naději na úspěch.

Spravedlnost totiž nemusí vždy zvítězit, jde o úroveň potřebných důkazů…